3 punkty wracają do Kozłowa !

W sobotę (5 września) w meczu 3 kolejki piłkarskiej Klasy - A po bardzo emocjonującym meczu wygraliśmy z drużyną z Tyrowa 3:2.

Pierwsze minuty to otwarta gra obu drużyn. Groźne akcje przeprowadzali gospodarze, jednak My również stwarzaliśmy sobie groźne sytuacje. Groźne strzały Rożyckiego nie mogły znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Krzyżewskiego. Z naszej strony groźny strzał Kowalika, który zostaje w ostatniej chwili zablokowany. Długa piłka z obrony posłana wprost pod nogi Żmijewskiego, który znajduje się w sytuacji sam na sam z Chamerą, jednak górą jest bramkarz gospodarzy. Kolejny strzał Sobotki broni Chamera. W 26' rzut wolny przy linii autowej. Wykonawcą jest Gęstwicki, który posyła piłkę prosto na głowę kapitana drużyny z Tyrowa i Rutkowski beż żadnych problemów pakuję piłkę w siatce. 39' długa piłka od Grzeli do Sobotki, a ten wyrównuje stan meczu. Po I połowie 1:1.

W drugiej połowie odważniej grę zaczęli zawodnicy z Tyrowa. Błędy w obronie gości, nie zostały wykorzystane przez drużynę gospodarzy. W końcu w 83' dośrodkowanie z lewej strony, nasi obrońcy mijają się z piłką, która trafia do Rożyckiego, a ten podaje do Pasiuta i strzela na 2:1. Szybka odpowiedź ze strony gości. Podanie ze środka pola do Sobotki, który wychodzi sam na sam z Chamerą i mamy 2:2. Za wszelką cenę chcieliśmy zdobyć 3 punkty i to nam się udało. 93' spotkania, rzut rożny trafia prosto do Lesińskiego i strzałem przy słupku daje nam prowadzenie.

Bardzo ważne zwycięstwo, bardzo ważne 3 punkty ! GKS !